• Batı Ataşehir My Office Kat.5 Daire.25 Batı Ataşehir / İSTANBUL

Aquafilling son yılların en modern ve en rahat uygulanan vücut şekillendirme yöntemidir. Aquafilling dolgu mataryali sentetik lineer poliamidden oluşan üç bıyutlu moleküler yapıya sahip motriks içine yerleştirilmiş normal % 0,9 fizyolojik NaCI çözeltisinin deposu olarkak hareket eden hidrofilik bir jeldir. Bu jel kullanılarak anestezi riski olmadan ameliyatsız meme ve popo büyütme, şekillendirme, çarpık bacakların düzeltilmesi gerçekleştirilebilmektedir. 
Aquafilling daha önce kullanımda olan vücut dolgu materyallerine göre kalıcılık açısında çok daha üstündür. 5 – 8 yıl kalıcılığı olduğu için ameliyattan çekinen ya da anestezi olması uygun olmayan kişilerde mükemmel bir alternatiftir. 
İşlem lokal anestezi altında sadece uygulanacak bölgeye göre göğüs kalça ya da bacak bölgesinin uyuşturuması ile yapılmaktadır. İşlem ortalama 1 – 1,5 saat sürmekte olup kişi hemen ertesi gün günlük yaşamına geri dönebilmektedir. 
Kullanılacak dolgu miktarı kişinin ihtiyacına göre değişmektedir. Genel olarak meme gelişmesi bozuklukları memedeki ve popdaki asimetriler memede ve popda küçüklük çarpık bacakların düzeltilmesi ve ayrıca daha önce geçirilmiş ameliyatlardan kalan çöküntülerin düzeltilmesinde kullanılır. 
2004 yılından beri kullanılmakta olan bu hidrofilik jel CE belgeli olup herhangi bir karsinojenik tenatojenik etki veya vücuda uyumsuzluk özelliği göstermediği için son derece güvenilirdir. Kesinlikle minimal ihvaziv bir işlemdir. 
Skar dokusu oluşmaz. Jel çok ince kanüller kullanılarak tek bir noktadan istenilen bölgeye yerleştirilir ve istenilen dolgunluk ve şekil verilir. İşlem sonrası iyileşme süresi çok kısadır. Temelde sudan oluşan bir jel olduğu için son derece doğal görünüm sağlar. Meme dokusunun içine değil meme dokusu arkasındaki kas üzerine yerleştirildiği için süt bezlerine ve memeye ait diğer dokulara zarar vermez. Aquafilling yöntemi uygulanan kişiler doğum ve emzirme de sorun yaşamazlar ve her türlü meme USG memografi gibi görüntüleme yöntemlerini yaptırabilirler.

Avantajları

Minamal travmaya yol açan cerrahi olmayan bir işlemdir,
Genel anestezi gerektirmez,
İyileşme süreci 1 – 2 gündür,
Enjeksiyon bölgesine inflamasyona yol açmaz,
Yumuşak dokularla doğal uyum içerisindedir,
5 – 8 yıl etkilidir,
İstenilirse yeniden enjeksiyon yapılabilir.